המרפאה

המרפאה בראשון לציון

מרפאת השיניים שלנו בראשון לציון הוקמה בשנת 1983, וממשיכה כל העת להתפתח ולהוביל במקצועיות, איכות ויחס אישי. המטופלים, שחלקם הינם כבר דור שלישי במרפאתנו מגיעים אלינו בהמלצת חבריהם שעברו אצלנו טפול או בהפניית רופאים אחרים.

 

במרפאה בראשון לציון מטפל ד"ר יוסי גרון – רופא שיניים כללי, ד"ר צחי גרון – מומחה ביישור שיניים ולסתות,
ד"ר ולרי גרון מומחית בטיפולי שורש,
וד"ר סילביה גרון – מומחית ביישור שיניים ולסתות, וכן 2 שינניות.

 

המרפאה פעילה יום יום בין השעות 08:00-19:00 רח' כצנלסון 25 ראשון לציון,   טל: 03-9670471, 03-9654903.

 

המרפאה ברמת אפעל

המרפאה ברמת אפעל הוקמה בשנת 1996, ובה מטפל ד"ר צחי גרון, מומחה ביישור שיניים ולסתות,
וד"ר סילביה גרון מומחית ביישור שיניים ולסתות, ובה מבצעים טפולים אורתודונטים לילדים ולמבוגרים בטכניקות שונות עם דגש על אסטטיקה במהלך הטפול האורתודונטי.

 

המרפאה ממוקמת ברח' אלמוג 19 רמת אפעל. ניתן לקבל מענה טלפוני יום יום בין השעות 08:00-19:00,   טל' 03-6352469

 

הרופאים

ד"ר סילביה גרון DMS MSC

ד"ר סילביה גרון עוסקת כיום במרפאותיה בראשון לציון וברמת אפעל ביישור שיניים ולסתות בלבד, וזאת לאחר ניסיון של 13 שנים ברפואת שיניים משמרת ושיקומית. ניסיון אשר מקנה ראייה רחבה ומקיפה של הבעיות שמציג המתרפא והאפשרויות לפתרונן.

מומחית ליישור שיניים ולסתות (אורתודונטיה) מטעם משרד הבריאות. סיימה התמחות באורתודונטיה באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם ( 1993). ולימודי רפואת שיניים באותה אוניברסיטה (1980).
בעלת תואר MSC במדעי החיים מטעם האוניברסיטה העברית לאחר שסיימה את התואר בהצטיינות.

ד"ר סילביה גרון מטפלת בשיטת האורתודונטיה הלינגואלית החל משנת 1994, יחד עם מיכשור אורתודונטי קבוע לסוגיו השונים בשילוב עם קשתיות שקופות, מכשור פונקציונלי ושילוב טפולים אורתו-כירורגים. מאמינה שניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר על ידי שילוב מכשירים אורתודונטים שונים בטפול האורתודונטי, כך שניתן לנצל ביעילות את יתרונותיו של כל מכשיר ובכך להגיע לתוצאות הטובות ביותר (מיכשור היברידי).

לאחר סיום ההתמחות נמנתה על צוות המחלקה לאורתודונטיה באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם , ושנים רבות, מ – 1998 עד 2021 נמנתה על צוות המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, שם ריכזה את הקורס לאורתודונטיה לינגואלית במסגרת תכנית ההתמחות הבינלאומית לאורתודונטיה. פרסמה מאמרים רבים והרצתה רבות בארץ ובעולם.

ד"ר סילביה גרון הינה חברה מייסדת בארגון העולמי לאורתודונטיה לינגואלית WSLO והיתה מזכירת האיגוד, וכן שירתה כיו"ר האגודה האורתודונטית בישראל בשנים 2006-2009.

ד"ר יוסי גרון DMS

ד"ר יוסי גרון הינו בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בירושלים (1980).

ד"ר גרון הינו בעל ניסיון רב בטפול בילדים ומבוגרים בתחום הטפולים המשמרים והפריודונטלים השמרניים, טיפולי שורש, טפולים אסטטיים וטפולים שיקומיים נרחבים, תכנון טפול שיקומי ושיקום על גבי שתלים, עקירת שיניים וביצוע תותבות שלמות וחלקיות.

ד"ר גרון נמצא בקשר מקצועי עם מיטב המומחים והמרכזים הרפואיים המובילים בתחומי רפואת שיניים בארץ ומפנה את מטופליו אליהם במידת הצורך.​

ד"ר צחי גרון DMS MSC מומחה ליישור שיניים ולסתות

מומחה ליישור שיניים ולסתות עם ניסיון של מעל 10 שנים, בעל תואר שני בביומכניקה, מדריך קליני באוניברסיטת תל אביב.
אני מתמחה בטיפולי יישור שיניים אסתטיים בשילוב עם שיקום הפה, רפואת שיניים אסתטית וציפויי חרסינה.
אני מאמין שטיפולי יישור שיניים צריכים להיות לא רק אסתטיים אלא גם בריאים ומועילים לתפקוד הפה. אני משתמש בטכנולוגיות יישור שיניים מתקדמות כדי לספק ללקוחות שלי את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.
אני אוהב את העבודה שלי ומאמין שהיא מאפשרת לי להשפיע לטובה על חייהם של אנשים. אני נרגש להמשיך ללמוד ולצמוח בתחום יישור השיניים ולספק ללקוחות שלי את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

הנה כמה מההישגים העיקריים שלי:
• מצטיין הדיקן על כל שנות לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב
• תואר שני בביומכניקה מטעם מכון ויצמן בשיתוף עם אוניברסיטת ת"א
• השתלמות בגרונטולוגיה (רפואת שיניים לקשישים) מטעם הדסה ירושלים
• טיפול באלפי מטופלים מרוצים
• פיתוח שיטות יישור שיניים חדשניות ושילוב עם שתלים אורתודונטים.

ד"ר ולרי גרון DMD

ד"ר ולרי גרון היא מומחית לטיפולי שורש משנת 2014, בעלת תואר מומחה מטעם המועצה המדעית ומשרד הבריאות.

ד״ר גרון בוגרת בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת ת״א משנת 2008. בוגרת תוכנית ההתמחות באנדודונטיה של האוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם.

בעלת רישיון לבצע טיפולי שורש תחת הרדמה כללית, מטעם משרד הבריאות.

לד"ר גרון ניסיון רב בטיפולי שורש במבוגרים וילדים, היא מקפידה להשתמש במיקרוסקופ דנטלי לכל טיפול. השימוש במיקרוסקופ מאפשר לה לעבוד בצורה מדויקת ויסודית ולספק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר ללא כאב.

בנוסף, ד״ר גרון מבצעת הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי משנת 2016. כרופאה שעוסקת בטיפולי שורש מביאה ד״ר גרון את היסודיות, הדיוק, וההקפדה על הפרטים הקטנים גם לעולם האסתטיקה הרפואית.

חברות באיגודים מיקצועיים:

  • European society of endodontics
  • האיגוד הישראלי לטיפולי שורש (Israeli society of endodontics)
  • ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל (Israeli dental association)

ליצירת קשר עם המרפאה

תפריט נגישות